Projektowanie i nadzór w budownictwie O Nas

Postaw na doświadczenie! Działamy na rynku od 2008 roku.

Właściciel firmy: Łukasz Chmiel, posiada uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

Przedmiotem działalności firmy jest kompleksowe świadczenie usług związanych z budowlanym procesem inwestycyjnym, w zakresie projektowania nowych obiektów mieszkalnych, handlowych, przemysłowych, wykonywania adaptacji, rozbudowy i przebudowy obiektów istniejących oraz sprawowania nadzoru budowlanego.

Doświadczenie

Nasze doświadczenie zdobyte przez lata pracy przy projektowaniu i realizacji obiektów budowlanych, pozwala nam przeprowadzić Inwestora przez wszystkie etapy procesu budowlanego.

Kompleksowa obsługa

Projekty są wykonywane kompleksowo. Na życzenie klienta są załatwiane wszelkie czynności formalno-prawne poprzedzające projekt i związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Współpraca

Pozostajemy w ciągłej współpracy ze sprawdzonymi specjalistami z branży architektonicznej, konstrukcyjnej oraz instalacyjnej.Projekty i realizacje!

W okresie działalności firmy powstał szereg projektów domów mieszkalnych, adaptacji poddaszy, projektów budynków usługowych, handlowych, budynków użyteczności publicznej oraz hal produkcyjnych, których realizacje można zobaczyć w naszej galerii.

Współpraca

Firma Projektowanie i Nadzór w Budownictwie inż. Łukasz Chmiel pozostaje w stałej współpracy z profesjonalnymi firmami świadczacymi usługi na najwyższym poziomie.

Współdziałamy ze sprawdzonymi specjalistami z branży architektonicznej, konstrukcyjnej oraz instalacyjnej.

Współpracujemy również z firmami oferującymi projekty typowe, między innymi: Archeton, Archipelag, Archon+, Atrium, Dobre Domy, Domena, Horyzont, LK&Projekt, MG Projekt, Murator, Quattro, Z500.


Reklama
Serwis INFOEXPRESS poleca tanie strony intrenetowe. Domena w I roku gratis! Serwis INFOEXPRESS poleca tanie strony intrenetowe. Domena w I roku gratis! PRO-INWEST NIERUCHOMOŚCI Karina Chmiel - kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Projektowanie ogrodów - Pisarzowice Pielęgnacja i wycinka drzew metodą alpinistyczną i tradycyjna

Szanowni Państwo!

Udzielamy porad z zakresu prawa budowlanego, organizacji procesu inwestycyjnego oraz stosowania optymalnych technologii w budownictwie.